dowolna

Nieruchomości Bielany Wrocławskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 499 900 zł150,89 m² 16 567,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

= wyłączność = = = więcej zdjęć oraz szczegółów znajdziesz na stronie internetowej biura nieruchomości Do sprzedaży oferujemy Państwu nowoczesny, w pełni umeblowany i komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 050 zł65,85 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,85 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 007 zł99,67 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 99,67 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 118 zł56,14 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Przytulne mieszkanie o powierzchni 56,14 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z możliwością aranżacji strefy jadalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 670 000 zł120 m² 13 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny, gotowy do zamieszkania dom Bielany Wrocławskie! 3 km od granic Wrocławia! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł51,64 m² 9 082,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1849

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,64 m2 na 1 piętrze 1 piętrowego budynku w Bielanach Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

720 000 zł62 m² 11 612,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż idealna nieruchomość dla rodziny -3/4 pokojowe mieszkanie o pow.62 m2 z dwoma balkonami i kominkiem Świetna lokalizacja Bielany Wrocławskie - blisko A4 i S8 Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł458 m² 20 742,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Niektóre domy przyciągają wzrok tylko na zdjęciach. Ten zachwyca, gdy przekraczasz próg - przestrzeń, światło i układ wnętrza tworzą naturalną harmonię, od salonu, przez taras, aż po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie

1 370 000 zł144,38 m² 9 488,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Gotowy dom! Świerkowe Bielany to czwarty projekt realizowany przez Spółkę Prodim i trzeci budowany w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych. Inwestycja, którą rozpoczęliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie

1 250 000 zł136,49 m² 9 158,18 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Świerkowe Bielany to czwarty projekt realizowany przez Spółkę Prodim i trzeci budowany w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych. Inwestycja, którą rozpoczęliśmy w Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł152 m² 10 519,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Idealna przestrzeń dla Twojej rodziny nowoczesny, trzypoziomowy dom o powierzchni 152 m przy ul. Przedwiośnie na Bielanach Wrocławskich. To lokalizacja, która łączy ciszę kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 685 000 zł221 m² 7 624,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bardzo ładny przestronny funkcjonalny duży dom w centrum Bielan Wrocławskich po remoncie w 2010r. do zamieszkania bez nakładów-Małgorzata Wójcik   licencja nr 16128- garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł141,15 m² 11 682,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przestronnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł133,90 m² 12 621,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament z ogrodem, tarasami i garażem | Bielany Wrocławskie, ul. Makowa Lokalizacja: bielany Wrocławskie, ul. Makowa Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 133,9.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł146,33 m² 15 711,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Na sprzedaż przestronny dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej na Bielanach Wrocławskich. Zielony ogród oraz cicha i spokojna okolica sprawi, że przyszły najemca będzie mógł odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł160 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

** dom Z duszą I bajecznym ogrodem** zapraszamy na prezentacje ** Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący znajdujący się w Domasławiu- idealne miejsce dla: - rodziny szukającej ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Nieruchomość z potencjałem. Do sprzedaży duża działka zabudowana domem jednorodzinnym wolnostojącym. W mpzp - budowlana - mieszkaniowo - usługowa położona w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł267 m² 5 992,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:999 m²

Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji | Bielany Wrocławskie | ul. Jagodowa Powierzchnia domu: 267 m | Działka: 999 m | Garaż dwustanowiskowy Na sprzedaż dom wolnostojący do.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł30 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż słoneczne, komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 30,2 m , położone w miejscowości Bielany Wrocławskie przy ul. Sosnowej 36. Lokalizacja: bielany.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł90,20 m² 12 528 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem, w Bilenach Wrocławskich, przy ul. Świerkowej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł5 063 m² 729 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna 5 063 m w Bielanach Wrocławskich Świetna lokalizacja w strefie dynamicznie rozwijającej się zabudowy usługowo handlowej, w sąsiedztwie międzynarodowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł97,57 m² 11 683,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,57 m. Brak czynszu administracyjnego, opłaty wyłącznie za zużycie mediów Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 300 000 zł260 m² 8 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Zachęcam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 260 m2 położony na działce o powierzchni 800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76,07 m² 9 188,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek   ##### poszukiwana lokalizacja, dobra infrastruktura, 3 pokoje W pełni rozkładowe, osobna jasna kuchnia, idealne dla rodziny I zakup inwestycyjny pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł104 m² 12 009,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowy apartament 104 m | park + taras | wysoki standard | 2 poziomy | bielany wrocławskie | miejsce postojowe Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 104 m , zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł1 748 m² 1 653,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.748 m , położona w doskonałej lokalizacji: Bielany Wrocławskie, gmina Kobierzyce, tuż pod Wrocławiem. To atrakcyjna działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł162,85 m² 7 675,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:92 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław / obrzeża Bielan Wrocławskich. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł98,21 m² 11 709,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem | 98 m | zabudowa dwulokalowa Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98 m , zlokalizowane w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł2 351 m² 1 233,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dworakowski, firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Działka budowlana z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł240 m² 12 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:984 m²

Na sprzedaż Dom wolnostojący przy kameralnej cichej nieprzejezdnej drodze osiedlowej , jednorodzinny , podpiwniczony. Nieruchomość ma duże możliwości aranżacji istniejącej przestrzeni. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł899 m² 1 889,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana - mieszkaniowo - usługowa położona w pierwszej linii zabudowy przy ul. Wrocławskiej. Droga krajowa nr 8. Działka o pow. 899 m2. Aktualnie zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł270 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Bielany Wrocławskie, gmina Kobierzyce Do sprzedaży duży dom jednorodzinny o pow. 270 mkw., położony na dużej działce o pow. 1072 m2. Nieruchomość znajduje się w cichej , spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 680 000 zł240 m² 11 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Wyłączność Bielany Wrocławskie, gmina Kobierzyce Luxusowy w pełni wyposażony dom jednorodzinny, wolno stojący na Bielanach Wrocławskich. Dom o pow. użytkowej 200mkw., usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł154 m² 9 025,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny dom o powierzchni mieszkalnej 122,97 m2 + dwustanowiskowy garaż o powierzchni 28,88 m2 oraz miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł125,30 m² 8 379,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie 125 m - Rezydencja Parkowa Bielany Jeżeli szukasz przestrzeni, jakości i bliskości natury? To mieszkanie spełnia wszystkie te oczekiwania. Wykończone, gotowe do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 999 zł138 m² 9 202,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:201 m²

Okazja! - 5 pok- ostatnia sztuka- garaż- ogród- bielany Wrocławskie Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nową inwestycję w Bielanach Wrocławskich - dom w zabudowie szeregowej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 000 zł151,85 m² 8 824,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Rezerwacja oferty Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł76 m² 9 723,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: aleksandra Dzielnicka tel.   Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Bielanach Wrocławskich Układ pomieszczeń: i poziom - pokój do pracy, salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł909 m² 1 265,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 909 mkw. objętą planem miejscowy położoną w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Agrestowej. Działka narożna zlokalizowana wśród.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł64,80 m² 9 953,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*balkon z piękną panoramą *możliwy zakup przez obcokrajowców Bardzo interesująca oferta sprzedaży mieszkania ok. 65 m2 - 3 pokoje z ustawnymi sypialniami, przestronnym salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł133,90 m² 12 621,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Oferta bez prowizji. Polecamy do sprzedaży komfortowy ,2 poziomowy apartament położony w Bielanach Wrocławskich lokalizacja: spokojna osiedlowa ulica, w pobliżu wszystkie niezbędne wygody(.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł126,50 m² 14 228,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w jednym z najbardziej prestiżowych podwrocławskich przedmieść Bielanach Wrocławskich. Dom o powierzchni netto 126,5 m2 Powierzchnia działki: 450 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł98 m² 11 826,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98 m, położone w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość składa się z 5 pokoi i zostało funkcjonalnie podzielone na dwa.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij