dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bielany Wrocławskie

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Serialowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 150 000 zł98,21 m² 11 709,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem | 98 m | zabudowa dwulokalowa Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98 m , zlokalizowane w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie

1 250 000 zł136,49 m² 9 158,18 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Świerkowe Bielany to czwarty projekt realizowany przez Spółkę Prodim i trzeci budowany w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych. Inwestycja, którą rozpoczęliśmy w Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie

1 370 000 zł144,38 m² 9 488,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Gotowy dom! Świerkowe Bielany to czwarty projekt realizowany przez Spółkę Prodim i trzeci budowany w oparciu o zabudowę domów jednorodzinnych. Inwestycja, którą rozpoczęliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 499 900 zł150,89 m² 16 567,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

= wyłączność = = = więcej zdjęć oraz szczegółów znajdziesz na stronie internetowej biura nieruchomości Do sprzedaży oferujemy Państwu nowoczesny, w pełni umeblowany i komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem, ul. Magnoliowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 670 000 zł120 m² 13 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny, gotowy do zamieszkania dom Bielany Wrocławskie! 3 km od granic Wrocławia! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 799 901 zł126,50 m² 14 228,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w jednym z najbardziej prestiżowych podwrocławskich przedmieść Bielanach Wrocławskich. Dom o powierzchni netto 126,5 m2 Powierzchnia działki: 450 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 169 586 zł95,57 m² 12 238 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne 4 pokoje z dużym balkonem zlokalizowane na Bielanach Wrocławskich Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 95,57 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bielany wrocławskie Do wynajęcia od zaraz dom jednorodzinny wolno stojący po remoncie kapitalnym. Nieruchomość posadowiona na działce o pow. 800 mkw. Powierzchnia użytkowa budynku 180 mkw. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 050 zł65,85 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,85 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 990 zł99,67 m² 11 849 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 99,67 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 136 zł56,14 m² 13 255,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Przytulne mieszkanie o powierzchni 56,14 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z możliwością aranżacji strefy jadalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

730 705 zł55,16 m² 13 247,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2 pokoje z dużym balkonem zlokalizowane na Bielanach Wrocławskich Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,16 m , położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

741 472 zł56,36 m² 13 156 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem zlokalizowane na Bielanach Wrocławskich Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,36 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Błękitna

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 900 zł37,70 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie w Bielanach Wrocławskich przy ul. Błękitnej. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 37,7m2, znajduje się na 1 piętrze budynku. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Dwa Światy

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

5 300 zł82 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy ul. Dwa Światy na wrocławskich Bielanach. O powierzchni 82 m2 znajdujące się na parterze bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

8 000 zł250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

31 305 €6 813 m² 5,19 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 6737 m2 z powierzchnią socjalno biurową 76 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja: wrocław, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 250 000 zł162,85 m² 7 675,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:92 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław / obrzeża Bielan Wrocławskich. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

34 500 zł2 300 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem Hali Magazynowej z Zapleczem Socjalnym i Biurowym Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 2300m2. Bramy segmentowe sterowane elektrycznie z dostępem do doków.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 690 000 zł137,70 m² 12 273,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament z ogrodem, tarasami i garażem | Bielany Wrocławskie, ul. Makowa Lokalizacja: bielany Wrocławskie, ul. Makowa Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 137,7.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Błękitna

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

840 000 zł68 m² 12 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: bielany Wrocławskie - Granica Wrocławia - Aleje Błękitne oferta na wyłączność. Opis: na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wrocławska

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

49 zł/m²78 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna, funkcjonalna przestrzeń biurowa w samym centrum Bielan Wrocławskich, przy ul. Wrocławskiej (dawna dk8) - w lokalizacji, która realnie ułatwia prowadzenie biznesu. Twoi klienci.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodzka

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

469 000 zł51,64 m² 9 082,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1849

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,64 m2 na 1 piętrze 1 piętrowego budynku w Bielanach Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

8 500 zł130 m² 65,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom do wynajęcia Bielany Wrocławskie. Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 160m2 zlokalizowany na Bielanach Wrocławskich. Dom (rok budowy 2010) mieści się na działce o powierzchni 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Malinowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

9 500 000 zł458 m² 20 742,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Niektóre domy przyciągają wzrok tylko na zdjęciach. Ten zachwyca, gdy przekraczasz próg - przestrzeń, światło i układ wnętrza tworzą naturalną harmonię, od salonu, przez taras, aż po.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Dworcowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 599 000 zł152 m² 10 519,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opiekun oferty: barbara Bober Nr Licencji pfrn 23784 tel.   Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 152 m2, zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich- w pobliżu szkoły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworcowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

7 700 zł2 880 m² 2,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu oferuje do najmu teren w sąsiedztwie przy budynku dworca Bielany Wrocławskie, stanowiący część działki nr 163/1 , Obręb Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Nieruchomość z potencjałem. Do sprzedaży duża działka zabudowana domem jednorodzinnym wolnostojącym. W mpzp - budowlana - mieszkaniowo - usługowa położona w pierwszej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Logistyczna

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

7 800 €1 300 m² 6 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy wysokiej jakości nowoczesną przestrzeń magazynową z biurami, którą zbudowano w latach 2019-2021r koło okolic Wrocławia Lokalizacja -16 km do lotniska Wrocław Starachowice -12 km.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

5 900 zł125,30 m² 47,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

125 m na dwóch poziomach w Rezydencji Parkowej - teraz tylko 5900 zł + media! dostępne od zaraz Szukasz miejsca, w którym można złapać oddech, mieć dużo przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł899 m² 1 889,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana - mieszkaniowo - usługowa położona w pierwszej linii zabudowy przy ul. Wrocławskiej. Droga krajowa nr 8. Działka o pow. 899 m2. Aktualnie zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

41 660 zł2 000 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 006 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą powieszeni magazynowej, dostępnej od zaraz, zlokalizowanej w kompleksie sklepów wielkopowierzchniowych na bielanach Wrocławskich. Oferowany moduł.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

53 613 zł2 978,51 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

English below: **wynajem Hali Magazynowej z Zapleczem Socjalnym i Biurowym Rejon Bielan Wrocławskim** Szczegóły obiektu: całkowita powierzchnia : 2.978,51 m Hala magazynowa: 2.859,35.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 600 000 zł267 m² 5 992,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:999 m²

Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji | Bielany Wrocławskie | ul. Jagodowa Powierzchnia domu: 267 m | Działka: 999 m | Garaż dwustanowiskowy Na sprzedaż dom wolnostojący do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 649 000 zł141,15 m² 11 682,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przestronnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

6 500 zł135 m² 48,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom do wynajęcia - bielany wrocławskie Polecam do najmu dom w zabudowie szeregowej w Bielanach Wrocławskich o powierzchni 135 m . Dom posadowiony na działce 150 m . Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

7 200 zł137 m² 52,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia Przestronny Apartament z Ogrodem, tarasem i Garażem | Bielany Wrocławskie, ul. Makowa. Lokalizacja: bielany Wrocławskie, ul. Makowa Dostępny od: 1 czerwca! Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Irysowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

58,57 zł/m²105 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 105 m z możliwością powiększenia do 177 m komfortowe biuro modułowe z parkingiem. Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażoną powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

5 000 zł1 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert .nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działka budowlana zlokalizowana we Wrocławskich Bielanach na wynajem długoterminowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Porzeczkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 650 000 zł126,53 m² 13 040,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Wrocławiem na Bielanach Wrocławskich. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 690 000 zł133,90 m² 12 621,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament z ogrodem, tarasami i garażem | Bielany Wrocławskie, ul. Makowa Lokalizacja: bielany Wrocławskie, ul. Makowa Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 133,9.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 390 000 zł154 m² 9 025,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny dom o powierzchni mieszkalnej 122,97 m2 + dwustanowiskowy garaż o powierzchni 28,88 m2 oraz miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Makowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 685 000 zł221 m² 7 624,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bardzo ładny przestronny funkcjonalny duży dom w centrum Bielan Wrocławskich po remoncie w 2010r. do zamieszkania bez nakładów-Małgorzata Wójcik   licencja nr 16128- garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

6 000 zł82 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do wynajęcia przestronnego i w pełni wyposażonego mieszkania na Bielanach Wrocławskich. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje.