Apartament Bielany Wrocławskie
Bielany Wrocławskie, dolnośląskie
- 741 472 zł
- 56,36 m²
- 13 156 zł/m²
Katarzyna Kościń...
Skontaktuj się
Apartament Bielany Wrocławskie
Bielany Wrocławskie, dolnośląskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Apartament Bielany Wrocławskie
Zaktualizowane: 20 maja 2026
741 472 zł 56,36 m² 13 156 zł/m²
2/3
3
2027
-
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 741 472 zł (13 156 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Bielany Wrocławskie)
- Charakterystyka mieszkania: 56,36 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2027 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (12 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: Internet, telefon
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: City nieruchomosci, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: MS-5015
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, wrocławski, dolnośląskie
- Otoczenie: działki zabudowane
- cicho (spokojna okolica)
- W pobliżu: przystanek autobusowy, dworzec kolejowy
Opis nieruchomości
Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem zlokalizowane na Bielanach Wrocławskich
Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,36 m², położone na II piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku wielorodzinnym w Bielanach Wrocławskich. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób szukających wygodnego miejsca do życia z szybkim dojazdem do Wrocławia.
Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużą ilością naturalnego światła. (...)
573 481...
573 481 199