dowolna

Mieszkania z aneksem Bielany Wrocławskie - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja:Bielany Wrocławskie okolice ulicy Świerkowej Metraż: 50 mkw Kuchnia:aneks Piętro:2/3 * liczba pokoi :2 Informacje dodatkowe: mieszkanie dostępne od zaraz. W cenie internet.Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

730 000 zł82 m² 8 945 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: polecam nietuzinkowe, eleganckie i bardzo komfortowe mieszkanie w Bielanach Wrocławskich, blisko granicy Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: apartament położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

399 999 zł46 m² 8 695,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękne lux Apartament 46m2 Bielany Wr.!1 Polecam na sprzedaż mieszkanie Bielany Wrocławskie.! Mieszkanie o powierzchni 45m2 z balkonem Mieszkanie w pełni umeblowane Nowy blok Biuro Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

559 000 zł63 m² 8 806 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Narożne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63,5m2 z dużym balkonem w Bielanach Wrocławskich. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się na monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

405 000 zł46 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękne lux Apartament 45m2 Bielany Wr.!1 Polecam na sprzedaż mieszkanie Bielany Wrocławskie.! Mieszkanie o powierzchni 45m2 z balkonem Mieszkanie w pełni umeblowane Nowy blok Biuro Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

418 000 zł46 m² 9 106,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękne lux Apartament 45m2 Bielany Wr.! Polecam na sprzedaż mieszkanie Bielany Wrocławskie.! Mieszkanie o powierzchni 42m2 z balkonem Mieszkanie w pełni umeblowane Nowy blok Biuro Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

6 899 zł92 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bielany Wrocławskie- ul. Świerkowa/92m2/4pok/top Oferuję Państwu komfortowy apartament (92 m2)/ 4 pokoje. Apartament zlokalizowany jest na spokojnym, zamkniętym osiedlu na Bielanach Wrocławskich ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

6 900 zł92 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Premium/bielanywrocławskie/92m2/4pok/ Oferuję Państwu komfortowy apartament (92 m2)/ 4 pokoje. Apartament zlokalizowany jest na spokojnym, zamkniętym osiedlu na Bielanach Wrocławskich ul. Świerkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 999 zł50 m² 59,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielanywrocławskie/50m2/2pok/premium Apartament Przedstawiamy Państwu mieszkanie 50m2, 2 piętro. Mieszkanie składa się z: - dużej sypialni z wyjściem na balkon - równie dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękne lux Apartament 45m2 Bielany Wr. Polecam na sprzedaz mieszkanie Bielany Wrocławskie. Mieszkanie o powierchni 42m2 z balkonem Nowy blok Biuro Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

799 000 zł91 m² 8 780,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 91m 2 , na którą składa się salon, aneks kuchenny, przedpokój, wc, dwie sypialnie oraz łazienka(szczegóły metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

649 000 zł66 m² 9 908,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dużym ogrodem na Bielanach Wrocławskich, przy ul. Ogrodowej. Klimatyzacja zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwa Światy

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

3 600 zł67 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lux/bielanywrocławskie/67m2/3pok Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Bielanach Wrocławskich- ulica Dwa Światy. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielanywrocławskie/50m2/2pok/ Przedstawiamy Państwu mieszkanie 50m2, 2 piętro. Mieszkanie składa się z: - dużej sypialni z wyjściem na balkon - równie dużego salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

329 991 zł30 m² 11 036,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Apartament Bielany Wr, nowy blok winda M. Park.! POLECAMY na sprzedaż mieszkanie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu w Bielanach Wrocławskich przy ul. Świerkowej ,! o powierzchni 28,4 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kłodzka

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

920 000 zł94 m² 9 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament na zamkniętym, monitorowanym osiedlu w Bielanach Wrocławskich o powierzchni 94 metrów kwadratowych, położony na wysokim parterze, nad garażem. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

329 999 zł29 m² 11 379,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Apartament Bielany Wr, nowy blok winda M. Park. Polecamy na sprzedaż mieszkanie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu w Bielanach Wrocławskich przy ul. Świerkowej o powierzchni 28,4 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

799 000 zł91 m² 8 809,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

429 991 zł42 m² 10 262,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielany wrocławskie ok Wrocław/ 2 - pokoje / ogródek Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe z aneksem kuchenny o pow. 41 mkw, położone na parterze dwupiętrowego bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

649 000 zł66 m² 9 908,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

975 000 zł111 m² 8 803,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie w Bielanach Wrocławskich składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech pokoi, łazienki, przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 89,55 metra wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

3 950 zł90 m² 43,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie plus antresola o powierzchni 90 m2. Mieszkanie dwupoziomowe. Na I poziomie znajduje się hall, salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

774 999 zł90 m² 8 611,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Okazja/rozkład/3 pokoje/2 balkony/2012/lokalizacja Polecamy Państwu piękne , duże i wygodne, 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Bielan Wrocławskich. Mieszkanie dwupoziomowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

670 000 zł66 m² 10 229 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

690 000 zł66 m² 10 534 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty: tel. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 z ogródkiem w Bielanach Wrocławskich. Zamykane osiedle! Otoczenie nieruchomości: osiedle wybudowane w 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

4 550 zł83 m² 54,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 01.08.2022 Przedstawiam ofertę wynajmu trzy-pokojowego mieszkania, znajdującego się na kameralnym osiedlu na Bielanach Wrocławskich. Nieruchomość Znajduje się na 1 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

5 000 zł73 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3pok., 73m2, ogród 40m2, Bielany Wrocławskie, od lipca Specjalista ds. nieruchomości Tel: e-mail: ***english version below*** *** wolne od 15.07*** Polecam 3 pok. mieszkanie o pow. 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mściwoja

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

565 000 zł62 m² 9 104 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty: tel. Pracujesz zdalnie lub na południu Wrocławia? Marzysz o ciszy i zieleni, ale z dobrym dojazdem do miasta? To mieszkanie jest dla Ciebie! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borówkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

688 000 zł74 m² 9 356,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

For english scroll down: sprzedam piękne mieszkanie 73,53m2 w na Bielanach Wrocławskich, ul. Borówkowa 5. Sprzedaż bez pośredników Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

689 000 zł65 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży mieszkanie 3-pok. 65m2 w bloku wielorodzinnym na parterze z ogrodem ok. 60m2 w Bielanach Wrocławskich Budynek z 2011 r. duża winda do garażu na poziom -1. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

620 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne 2 pok. m. z balkonem + piwnica, bielany Wrocławskie! Do sprzedaży jasne i przestronne mieszkanie na spokojnym, ogrodzonym osiedlu w samym sercu Bielan Wrocławskich. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błękitna

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**** R E Z E R W A C J A **** Zapraszam Państwa do wynajęcia nowego w pełni wyposażonego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskich Bielanach, na osiedlu Błękitne Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

3 000 zł92 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne, elegancko urządzone mieszkanie dwupoziome z antresolą. Na parterze mieszkania znajduje się duży salon z kuchnią, przedpokój, toaleta. Na drugim piętrze sypialnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Storczykowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 750 zł70 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - mieszkanie ogrodem I garażem! lokalizacja: bielany Wrocławskie, ul. Storczykowa. Bardzo spokojna, cicha, zielona.