dowolna

Mieszkania w centrum Bielany Wrocławskie - Oferty sprzedaży i najmu

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klecińska

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

385 000 zł32 m² 11 912,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja do zainwestowania - Bielany Wrocławskie - okolica Hotelu Bielany opis Przedmiotem sprzedaży jest 1 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

539 000 zł46 m² 11 717 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielany Wrocławskie, atrakcyjna podwrocławska miejscowość z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i szybkim, prostym dojazdem do centrum dolnośląskiej stolicy. Do sprzedaży jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

900 000 zł70 m² 12 886,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam ofertę 3-pokojowego mieszkania z antresolą, zlokalizowanego w Bielanach Wrocławskich. Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy z dostępem do infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

797 000 zł71 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Bielanach Wrocławskich. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum- autobus podmiejski + kolej Sobótka -wrocław. Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

530 000 zł46 m² 11 522 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Południowe obrzeża Wrocławia, bielany Wrocławskie, atrakcyjna podwrocławska miejscowość z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i szybkim, prostym dojazdem do centrum dolnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 120 000 zł88 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4 pokoje 88mkw, 2 łazienki Wysoki standard Oryginalny, klasyczny styl Mieszkanie dwupoziomowe, oryginalne drewniane schody Idealna lokalizacja, przepiękny widok na zieleń Kameralna zabudowa Naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

939 000 zł77 m² 12 258,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkania 3-Pokojowe w Prestiżowej Lokalizacji - Bielany Wrocławskie To oferta, która wzbudzi zainteresowanie, a mieszkańcy będą mogli w pełni korzystać z wygód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

829 000 zł80 m² 10 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami o powierzchni ok. 80 m 2 (plus przestronna powierzchnia strychowa) na 1 piętrze 2 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

590 000 zł70 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam Państwu do zaoferowania dwupoziomowe, umeblowane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 51 m2 (pow. całkowita ok. 70 m2) na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2006 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

4 100 zł74 m² 55,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 74 m2, które składa się salonu z jadalnią i półotwartą kuchnią , 2 sypialni, łazienki z oknem , korytarza. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

6 200 zł110 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy , kompleksowo wyposażony ,2 poziomowy apartament położony w Bielanach Wrocławskich Apartament położony na spokojnym , zamkniętym osiedlu W pobliżu wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwa Światy

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

590 000 zł51 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania lokal dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 51 m2 (po podłodze około 70 m2); położony na 2 (ostatnim) piętrze w budynku wielorodzinnym znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Storczykowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

620 000 zł62 m² 9 933 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

*oferta tylko W sdp* klucze W biurze* Słoneczne i ciche mieszkanie dwupokojowe z antresolą w Bielanach Wrocławskich. Polecam dla rodziny lub dla inwestora szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 74 m2, które składa się salonu z jadalnią i półotwartą kuchnią , 2 sypialni, łazienki, korytarza. Mieszkanie w pełni umeblowane. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teatralna

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

8 000 zł110 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe atrakcyjne mieszkanie w Bielanach Wrocławskich o powierzchni prawie 110 m2 położony na działce 300 m2 z tarasem miejscem, małym ogrodem i parkingowym Udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

669 999 zł58 m² 11 611,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bielany wrocławskie/lux./2pok./TOP/Zamek Topacz/ Polecamy Państwu na sprzedaż piękne 2 - pokojowe mieszkanie położone przy ul. Ogrodowej w Bielanach Wrocławskich. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

669 999 zł58 m² 11 613,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bielany Wrocławskie/ 2 pok./ lux 2014/Zamek Topacz/Top Polecamy Państwu na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie położone przy ul. Ogrodowej w Bielanach Wrocławskich. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

670 000 zł58 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bielany Wrocławskie/ 2 pok./ lux 2014/Zamek Topacz Polecamy Państwu na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie położone przy ul. Ogrodowej w Bielanach Wrocławskich. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

8 000 zł100 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Pokoje dla pracowników | z ogrodem | Dostępne na wynajem 5 pokoi dla pracowników w domu jednorodzinnym na Wrocławskich Bielanach. Zapewnione 3 miejsca postojowe oraz miejsce na odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

815 000 zł79 m² 10 316,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy mieszkanie dwupoziomowe 79 m2 powierzchni użytkowej , po podłodze ok 113 m2, w Bielanach Wrocławskich , kameralny ogrodzony budynek z placem zabaw. Dwupiętrowy budynek z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 mkw.z miejscem w garażu podziemnym, w podwrocławskich Bielanach Wrocławskich.Nieruchomość położona na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

790 000 zł79 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Bielany wrocławskie / cztery pokoje / II poziomy / wrocław okolica Przedstawiam mieszkanie dwupoziomowe, czteropokojowe o pow. 79 mkw, po podłodze ok 113 mkw, w Bielanach Wrocławskich na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

699 000 zł91 m² 7 681,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

We speak englisch, wir sprechen Deutsch, розмовляємо українською, говорим по-русски Bielany Wrocławskie- stąd wszędzie jest blisko, 30 minut do centrum Wrocławia, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dwa Światy

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

790 000 zł116 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż eleganckie mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 116 m2 po podłodze, 79 powierzchni użytkowej. w Bielanach Wrocławskich. Kameralny budynek z placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borówkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

780 000 zł70 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dwa balkony / bielany wrocławskie niski budynek / osiedle zamykane piękne mieszkanie Z 2012r / 2 balkony / niedaleko autobusy, centrum bielany miejsc postojowe / komórka lokatorska 2 pokoje / salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

525 000 zł58 m² 8 986,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Klucze w biurze! dla biura! Nowa niższa cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,42 m 2 z dwoma tarasami i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

790 000 zł116 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w Nieruchomości. Istnieje opcja oddzielnej kuchni i uzyskanie 4 niezależnych pokoi! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

779 000 zł76 m² 10 259,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: bielany Wrocławskie/ Storczykowa Ilość pokoi: 3, dwupoziomowe, metraż: 75,93m , Piętro: 2/2, kameralny budynek z 2006 roku, dodatkowe informacje: parking przy ulicy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł99 m² 11 101 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bielany wrocławskie, błękitne aleje - przyjazne osiedle , place zabaw, ogródki I garaże, znakomita komunikacja Z wrocławiem Przedstawiam funkcjonalne, wygodne, piękne mieszkanie trzypokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

731 000 zł91 m² 8 032,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bielany Wrocławskie- stąd wszędzie jest blisko, 30 minut do centrum Wrocławia, 10 na zakupy i do kina w nowoczesnym centrum handlowym, 10 do parku przy zamku Topacz, na miejscu dobra szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 150 001 zł99 m² 11 616,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wrocław / bielany wrocławskie / zabudowa szeregowa / 4 pokoje / II poziomy / ogródek! błękitne aleje - przyjazne osiedle , place zabaw, ogródki I garaże, znakomita komunikacja Z wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodzka

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

**rezerwacja** - możliwe uzyskanie 2 oddzielnych pokoi - Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej ok. 35 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 150 000 zł95 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wrocław / bielany wrocławskie / zabudowa szeregowa / 4 pokoje / II poziomy / ogródek błękitne aleje - przyjazne osiedle , place zabaw, ogródki I garaże, znakomita komunikacja Z wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja:Bielany Wrocławskie okolice ulicy Świerkowej Metraż: 50 mkw Kuchnia:aneks Piętro:2/3 * liczba pokoi :2 Informacje dodatkowe: mieszkanie dostępne od zaraz. W cenie internet.Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

730 000 zł82 m² 8 945 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: polecam nietuzinkowe, eleganckie i bardzo komfortowe mieszkanie w Bielanach Wrocławskich, blisko granicy Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: apartament położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dwa Światy

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

725 000 zł82 m² 8 841,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 82 mkw z tarasem 90 mkw w apartemantowcu zlokalizowane w Bielanach Wrocławskich. Mieszkanie dla wymagającego.