dowolna

Domy z poddaszem Bielany Wrocławskie - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 670 000 zł120 m² 13 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny, gotowy do zamieszkania dom Bielany Wrocławskie! 3 km od granic Wrocławia! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł149 m² 41,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do wynajęcia przytulny dom w zabudowie szeregowej w Bielanach Wrocławskich. Dom ma powierzchnię 149 m2 i mieści się na cichym osiedlu. Parter to część dzienna składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 599 000 zł152 m² 10 519,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Idealna przestrzeń dla Twojej rodziny nowoczesny, trzypoziomowy dom o powierzchni 152 m przy ul. Przedwiośnie na Bielanach Wrocławskich. To lokalizacja, która łączy ciszę kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 685 000 zł221 m² 7 624,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bardzo ładny przestronny funkcjonalny duży dom w centrum Bielan Wrocławskich po remoncie w 2010r. do zamieszkania bez nakładów-Małgorzata Wójcik   licencja nr 16128- garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 649 000 zł141,15 m² 11 682,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przestronnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł135 m² 48,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom do wynajęcia - bielany wrocławskie Polecam do najmu dom w zabudowie szeregowej w Bielanach Wrocławskich o powierzchni 135 m . Dom posadowiony na działce 150 m . Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł160 m² 10 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

** dom Z duszą I bajecznym ogrodem** zapraszamy na prezentacje ** Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący znajdujący się w Domasławiu- idealne miejsce dla: - rodziny szukającej ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł179 m² 34,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

= kontakt magdalena cecotka tel:   = umeblowany dom W zabudowie szeregowej, umeblowany, dwupiętrowy, 4 pokojowy W tym 3 niezależne sypielnie, dodatkowe 2 gabinety , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł162,85 m² 7 675,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:92 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie bliźniaki, ogród, taras, garaż Wrocław / obrzeża Bielan Wrocławskich. Budynki po odbiorze. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł240 m² 12 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:984 m²

Na sprzedaż Dom wolnostojący przy kameralnej cichej nieprzejezdnej drodze osiedlowej , jednorodzinny , podpiwniczony. Nieruchomość ma duże możliwości aranżacji istniejącej przestrzeni. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł270 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Bielany Wrocławskie, gmina Kobierzyce Do sprzedaży duży dom jednorodzinny o pow. 270 mkw., położony na dużej działce o pow. 1072 m2. Nieruchomość znajduje się w cichej , spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 680 000 zł240 m² 11 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Wyłączność Bielany Wrocławskie, gmina Kobierzyce Luxusowy w pełni wyposażony dom jednorodzinny, wolno stojący na Bielanach Wrocławskich. Dom o pow. użytkowej 200mkw., usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 999 zł138 m² 9 202,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:201 m²

Okazja! - 5 pok- ostatnia sztuka- garaż- ogród- bielany Wrocławskie Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nową inwestycję w Bielanach Wrocławskich - dom w zabudowie szeregowej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł126,50 m² 14 228,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w jednym z najbardziej prestiżowych podwrocławskich przedmieść Bielanach Wrocławskich. Dom o powierzchni netto 126,5 m2 Powierzchnia działki: 450 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 690 000 zł221 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bardzo ładny przestronny funkcjonalny duży dom w centrum Bielan Wrocławskich po remoncie w 2010r. do zamieszkania bez nakładów- wójciklicencja nr 16128- garaż, taras, piwniczka, użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 799 000 zł126 m² 14 221,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 695 000 zł221 m² 7 669,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jabłoniowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Rezerwacja do 03.04 FUNKCJONALNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ - W CENIE PEŁNE UMEBLOWANIE I WYPOSAŻENIE Mam Państwu do zaoferowania klimatyczny dom w zabudowie czworaczej z 2006 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 950 000 zł395 m² 4 936,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:620 m²

Wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący, usytuowany na zamkniętym osiedlu niskiej zabudowy jednorodzinnej w Bielanach Wrocławskich, ul. Ogrodowa Powierzchnia użytkowa domu 258,79 m2, 8 pokoi, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 695 000 zł221 m² 7 669,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

10 900 zł225 m² 48,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej już dostępny na wynajem! Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Bielany Wrocławskie. Budynek znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

10 900 zł215 m² 50,70 zł/m²