dowolna

Domy z garażem Bielany Wrocławskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 310 000 zł148 m² 8 823,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cynamonowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 570 000 zł180 m² 8 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Połowa bliźniaka wraz z ogrodem, w miejscowości Domasław - pięknej lokalizacji położonej w bliskim sąsiedztwie Wrocławia, ze znakomitym dojazdem, dobrą komunikacją oraz bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 310 000 zł148 m² 8 823,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

6 900 zł170 m² 40,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ogród * taras * klima * garaż * 5 pokoi * 2 łazienki Do wynajęcia od października duży dom wolnostojący na Bielanach Wrocławskich. Dom o metrażu 170 m2 - 4 sypialnie + salon + jadalnia, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 500 000 zł396 m² 6 320,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący, usytuowany na zamkniętym osiedlu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje bielany wrocławskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

8 500 zł186 m² 45,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Gorąco polecam. Super oferta. Luksusowy dom wolnostojący na Bielanach Wrocławskich. Dom wykonany z najwyższej jakości materiałów ze szczególną dbałością o najmniejsze szczegóły. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 440 000 zł124 m² 11 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel: komfortowy, piękny, w pełni urządzony i wyposażony, parterowy wolnostojący z tarasem i garażem w bryle z 2023 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 500 001 zł396 m² 6 320,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

6 900 zł140 m² 49,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Wynajem / Bielany Wrocławskie / ul. Jagodowa / 5 pokoi + taras + garaż Świetny dom dla rodziny, kadry menadżerskiej. 3 sypialnie na piętrze, gabinet, salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 490 000 zł396 m² 6 295,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Bielany wrocławskie, okolica ogrodowej / lux top dom jednorodzinny 258,79 M2, działka 621 M2 / zamknięte osiedle Wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący, usytuowany na zamkniętym osiedlu niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

6 750 zł124 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Agent prowadzący: tel: infomracje podstawe: zachęcam do zapoznania się z ofertą nowego domu w zabudowie wolnostojącej, dostępnego pod wynajem od zaraz. Nieruchomość jest bardzo nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Filmowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

11 000 zł148 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Agent prowadzący: tel: (english version below) Polecam Państwu ofertę domu bliźniaczego - zlokalizowanego na przedmieściach Wrocławia w Bielanach Wrocławskich o pow.148m2. *dom dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 500 005 zł396 m² 6 320,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje bielany wrocławskie, okolica ogrodowej / lux top dom jednorodzinny 258,79 M2, działka 621 M2 / zamknięte osiedle Wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 310 000 zł148 m² 8 823,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 490 001 zł396 m² 6 295,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje bielany wrocławskie, okolica ogrodowej / lux top dom jednorodzinny wolnostojący 258,79 M2, działka 621 M2 / zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 229 000 zł136 m² 9 036,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bielany wrocławskie / dom W zabudowie szeregowej - segment skrajny / działka 250 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Przedstawiam dom parterowy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poziomkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 300 000 zł166 m² 7 831,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Mam Państwu do zaoferowania przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 136 m2 + adaptacja garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 250 001 zł112 m² 11 160,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Bielany wrocławskie / dom W zabudowie szeregowej 112 M2, działka 158 M2 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Polecam Państwu dom w zabudowie, segment środkowy, ulokowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 999 998 zł144 m² 13 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Top-Bliźniak / Garaż /bielany wrocławskie/ogród` Polecamy na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144.5 m2. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 495 000 zł396 m² 6 307,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 340 000 zł152 m² 8 824,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 365 000 zł152 m² 8 989,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 310 000 zł148 m² 8 823,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

apraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 280 000 zł152 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

I speak English do not hesitate to contact me! Polecam na sprzedaż ładny dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu w cichej części Bielan Wrocławskich. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 000 000 zł105 m² 19 048 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty Tel: zachęcam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 105 m2 znajdującego się w miejscowości Bielany Wrocławskie przy ulicy Świerkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 250 000 zł112 m² 11 160,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Bielany wrocławskie / dom W zabudowie szeregowej 112 M2, działka 158 M2 serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Polecam Państwu dom w zabudowie, segment środkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 350 000 zł214 m² 6 293,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam na sprzedaż inwestycyjną nieruchomość - dom o powierzchni 214,5 m2, w zabudowie bliźniaczej. Skład domu: parter; salon z częścią jadalną Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 499 990 zł271 m² 9 229,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje bielany wrocławskie, gmina kobierzyce, okolica wrocławia lux dom jednorodzinny wolnostojący 270 M2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 560 001 zł396 m² 6 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje bielany wrocławskie, okolica ogrodowej / lux top dom jednorodzinny wolnostojący 258,79 M2, działka 621 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 249 999 zł112 m² 11 160,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje bielany wrocławskie / dom W zabudowie szeregowej 112 M2, działka 158 M2 Polecam Państwu dom w zabudowie, segment środkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 560 000 zł396 m² 6 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Bielany wrocławskie, okolica ogrodowej / lux top dom jednorodzinny wolnostojący 258,79 M2, działka 621 M2 / zamknięte osiedle Wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący, usytuowany na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 581 900 zł396 m² 6 527,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

11 000 zł300 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Do wynajęcia wyjątkowy i bardzo komfortowy dom wolnostojący, położony na nowym osiedlu domów jednorodzinnych na Bielanach Wrocławskich. Przestronny, dwukondygnacyjny z garażem na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 120 000 zł109 m² 10 237,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w bliskim sąsiedztwie Ołtaszyna w malowniczej miejscowości Ślęza w gm. Kobierzyce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 249 900 zł112 m² 11 159,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 581 000 zł396 m² 6 525,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Makowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

14 000 zł289 m² 48,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:827 m²

Bielany Wrocławskie l Świetna lokalizacja Bardzo dobry standard l Przytulny dom w znakomitym miejscu Oferta na wyłączność. Polecam na wynajem dom wolnostojący w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 580 000 zł396 m² 6 522,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²