Dom, ul. Porzeczkowa

Porzeczkowa, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

  • 1 650 000 zł
  • 126,53 m²
  • 13 040,39 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Suska

Skontaktuj się

Dom, ul. Porzeczkowa

Porzeczkowa, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

1 650 000 zł

126,53 m²

13 040,39 zł/m²

Dom, ul. Porzeczkowa

Zaktualizowane: 16 maja 2026

1 650 000 zł 126,53 m² 13 040,39 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
450 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2007

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

450 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2007

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 650 000 zł (13 040,39 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 126,53 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rok budowy: 2007
  •   materiał budowy: inne
  • Działka: 450 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: woda miejska / wodociąg; ogrzewanie: gazowe
  • Miejsce parkingowe: tak (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: KONCEPT Nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 10442

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Wrocławiem na Bielanach Wrocławskich. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, prywatnego ogrodu oraz spokojnego sąsiedztwa z jednoczesnym szybkim dostępem do miasta.

PODSTAWOWE INFORMACJE:

- powierzchnia domu: 126,53 m²
- powierzchnia działki: ok. (...)

Agent

Aleksandra Suska

515 849...

515 849 924

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

515 849...

515 849 924

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość